covid-19

Szanowni Pacjenci !

Ze wzgledu na obecną sytuację epidemiologiczną wirusa SARS-CoV-2, z dniem 28/04/2020 wznawiamy przyjmowanie pacjentów potrzebujących pomocy doraźnej. Naszym nadrzędnym celem jest zminimalizowanie - ograniczenie transmisji zagrożenia. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo pacjentów oraz  naszych pracowników  i ich rodzin zdecydowaliśmy ograniczyć działalność naszej placówki i wdrożyć odpowiednie procedury bezpieczeństwa.

Placówka otwarta jest dla pacjentów stomatologicznych  TYLKO I WYŁĄCZNIE po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu wizyty.

Umawianie wizyt tylko i wyłącznie telefonicznie pod numerem 32 214 50 56, 32 215 81 11

UWAGA !!! Prosimy nie przychodzić osobiście w celu umówienia wizyty !!!

Po zapoznaniu się z państwa problemem stomatologicznym i skonsultowaniu, zaproponujemy możliwe rozwiązania i metody leczenia.

Bardzo prosimy, pacjentów z umówionymi terminami wizyt, żeby zwrócili uwagę na stan zdrowia czy nie występują objawy przeziębienia takie jak: katar, kaszel, duszność, dreszcze, podwyższona temperatura, ponieważ w takiej sytuacji wizyta nie będzie mogła się odbyć i zostanie przesunięta na inny termin.

 

       WAŻNE wskazówki dla pacjenta:

 1. Wizyty należy umawiać, tylko i wyłącznie telefonicznie.
 2. Konieczność przyjęcia pacjenta będzie poprzedzona wywiadem telefonicznym dotyczącym obecnego stanu zdrowia oraz wywiadem epidemiologicznym.
 3. Na umówioną wizytę można przybyć do 10 minut wcześniej i jeśli to możliwe bez odzieży wierzchniej z minimalną ilością rzeczy osobistych.
 4. Prosimy o przychodzenie na wizytę bez osób towarzyszących, a w przypadku wizyt dzieci o przyjście z jednym opiekunem.
 5. Po wejściu do przychodni wymagana jest dezynfekcja rąk (dłoni).
 6. Przed rozpoczęciem dalszych czynności wykonany będzie pomiar temperatury ciała.
 7. Prosimy o unikanie dotykania powierzchni w pomieszczeniu rejestracji oraz gabinecie.
 8. Pacjent przed wizytą w gabinecie otrzymuje ankietę epidemiologiczną wraz z oświadczeniem do wypełnienia i podpisania.
 9. W przypadku braku przeciwskazań zostanie udzielona pomoc lekarska.
 10. Prosimy o dokonywanie płatności bezgotówkowych, np. za pomocą karty płatniczej.
 11. Należy pamiętać, że przy recepcji (rejestracji) może znajdować się tylko jedna osoba, zachowując bezpieczną odległość od innych osób.
 12. Podczas wizyty asysta (personel) przeprowadzi pacjenta poprzez proces przyjęcia a po wizycie odprowadzi, celem zapewnienia bezpieczeństwa oraz komfortu.

 

Przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość za utrudnienia jest to dla nas wszystkich trudny czas, dlatego liczymy na Wasze zrozumienie.

Centrum Pod Platanem
43-502 Czechowice-Dziedzice, ul. Sienkiewicza 33
tel.: +48 32 214 50 11, +48 32 215 81 11
info@centrumpodplatanem.pl

Centrum czynne:
poniedziałek – czwartek: godz. 8:00 – 20:00
piątek: godz. 8:00 – 18:00

 
(C) 2020 Centrum Stomatologii Pod Platanemt - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron